Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Maailma suurim showmees" ("The Greatest Showman")Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Maailma suurim showmees" ("The Greatest Showman")

"Maailma suurim showmees" on kõrgelennuline, emotsioonidest tulvil originaalne muusikal, mis jutustab meile loo meelelahutusäri algusaegadest ja annab edasi seda imelist tunnet, mida inimesed tunnevad, kui nende unistused täituvad. Film räägib meile loo visionäärist nimega P.T. Barnum, kes oli pärit tagasihoidlikest oludest, kuid kelle piiritu kujutlusvõime ja pidurdamatu ambitsioon võimaldasid tal luua hingematvaid ning vaimustavaid vaatemänge, millest kujunesid ülemaailmsed sensatsioonid. Ta oli mees, enne keda ei olnud keegi kuulnud sõna "meelelahutusäri", sest just tema oli see, kes selle sõna meie jaoks välja mõtles...

2. "Peab armastama jõule" ("Love The Coopers")

"Peab armastama jõule" on film Cooperite perekonnast, kus neli põlvkonda sugulasi tuleb kokku iga-aastaseks jõuluõhtu tähistamiseks. Õhtu jooksul pööravad hulk ootamatuid külalisi ja ebatavalisi juhtumeid kogu ürituse pea peale. Üllataval kombel viib see kõik lõpuks tugevate peresidemete ja jõulumeeleolu taasleidmiseni.

Seotud lood:

3. "SMILF"

Üksikema Bridgette Bird otsib tasakaalu töö, eraelu ja emaksolemise vahel. Paraku ei lähe Bridgette'i elus kõik plaanipäraselt ning seetõttu on lahkhelid ülemuse, ekskaasa ja emaga kerged tulema. "SMILF" on lõbus, eluline ja rohkelt vahetuid emotsioone pakkuv komöödiasari, mille loojaks Frankie Shaw, kes mängib ise sarja peaosas. Juba esimese hooaja järel kandideeris seriaal parima komöödiasarja kategoorias kahele kuldgloobusele.