Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"The Walking Dead"Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. "Kaks kanget Sovetistanis" - kohe ettevaadatav!

Nagu eelmisel nädalal lubatud, tuleb siit selle kevade järgmine suur üllatus - uue telehooaja vaieldamatult suurim publikumagnet, Kahe kange uue seikluse seitse esimest episoodi on eksklusiivselt Elisa Seriaalimaailma klientidele ettevaadatavad nüüd, kohe ja kasvõi seitse osa järjest! Tele-eetrisse jõuab esimene osa alles nädala pärast, siis kui Sinul on üle poole hooaja juba ära vaadatud! Vaata täis HD-s, reklaamivabalt ja täpselt siis kui ise heaks arvad!
Kaks Kanget Sovetistanis on legendaarse teleduo Teet Margna ja Kristjan Jõekalda uus reisiseiklus, mis viib seekord Kesk-Aasia riikidesse – Kasahstani, Kõrgõstani, Tadžikistani ja Usbekistani – mis kunagisel nõuka-ajal olid sunnitult ENSV saatusekaaslased. Kaugetel mägistel maadel rännates selgub, mis elu seal täna elatakse ja kuidas toime tullakse. Palju eksootilist loodust, ekstreemne automatk Pamiiri maanteel, ohtlik lend läbi kanjonite… ratsutamine nii hobuse, eesli kui jaki seljas – kõik see võtab hingetuks! Menüüs on seekord nii hobuseliha kui ka märapiim ja loomulikult lammas – silmast sõrgadeni!

Seotud lood:

2. "Kättemaksukontori" uus hooaeg - kohe ettevaadatav!

Ainult Elisa Elamuse Seriaalimaailma klientidel on juba täna võimalik ära vaadata pool Kättemaksukontori 21. hooajast! Sarja avaosa jõuab TV3-e eetrisse järgmisel nädalal, siis kui sinul on pool hooaega juba ette vaadatud!

3. "Oscarid 2019"

Eestikeelsete subtiitritega kokkuvõte äsja eetris olnud suurejoonelisest Oscari galast on nüüd vaadatav Elisa videolaenutusest! Viska pilk peale filmimaailma aasta tähtsündmusele!

4. "Imelised 2"

Kauaoodatud koguperehiti teine osa nüüd Elisa videolaenutuses! Helen saab ülesandeks taastada superkangelaste hea maine, aga Bob peab samal ajal sooritama kangelastegusid kodurindel koos Mimoosi, Välgu ja väikese Jussikesega, kelle supervõimed alles hakkavad avalduma. Nende elud paisatakse tasakaalust välja, kui välja ilmub uus kurikael, kelle geniaalne ja ohtlik plaan seab nad kõik ohtu. Kuid perekond Parr ei kavatsegi selle väljakutse eest peitu pugeda, sest on neile ju abiks ka nende hea semu Külmar.