Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


The Highwaymen
"The Highwaymen" - Kevin Costneri ja Woody Harrelsoni uus film Netflixis. Foto: Merrick Morton, Netflix/AP/Scanpix

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. "Svingerid"

Eesti filmil on head ajad ja viimasel ajal on hakanud lisanduma ka mitmeid tempokaid komöödiaid, mis rahvast naerutavad. Üheks selliseks on film “Svingerid”, kus on tegu suhete rägastiku, seksi, uute katsetuste, taaskohtumiste, uute kohtumiste ja veel paljugi muuga. Kõige heas mõttes tüüpilisem suhtekomöödia, kus miski ei lähe nii nagu võiks. Osades säravad meie oma andekad näitlejad Elina Purde, Elina Reinold, Jan Uuspõld, Ago Anderson, Ivo Uukkivi, Sten Karpov ja Jekaterina Novosjolova. Kindel valik nädalavahetuse filmiõhtuks!

2. "BBC Horizon"

Elisa Seriaalimaailmast leiab palju põnevikke, draamasid, suhtekomöödiaid ja ulmekaid. Kui te aga veel kursis ei olnud, siis anname teada, et lisaks eelnevale võib sealt leida ka dokumentaale ja teaduslikke seriaale, mis on sama põnevad! Üheks selliseks sarjaks on “BBC Horizon”, kus erinevad osad räägivad erinevatel maailma ja inimkonda puudutavatel teemadel nagu nt kliimamuutus, kosmosekoidik, päikesesüsteemi saladused jne. Huvitavat vaatamist ja kaasa mõtlemist jagub seal küllaga.

3. "Pähklipureja ja neli kuningriiki"

Fantaasiamaailm, printsessid, valitsejad, kuningriigid, maiustustemaa, võlurid ja maagia. See kõik kõlab just sellisena, mida ühest korralikust Disney kogupere fantaasiafilmist leida võiks. Ja siinkohal te ei eksi – kõike seda ja veel palju muudki võib näha uues maagilises seiklusfilmis “Pähklipureja ja neli kuningriiki”, mille leiate meie videolaenutuse uute filmide kaustast. Filmis seikleb noor neiu Clara kummalises paralleelmaailmas, kuhu ta satub salapärse laeka võtme otsinguil. Selles maagilises paigas kutsutakse teda printsessiks ning see maa jaguneb neljaks kuningriigiks, kus viimases on troonil kardetud hirmuvalitseja.