Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
Nicolas Winding Refni seriaal "Too Old to Die Young" - praegu Amazon Video Primes. IMDb

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premium teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. “Võta või jäta”

Taaskord on Elisa Elamuse videolaenutusse lisandunud midagi eestimaist! Seekordseks uueks tulijaks on film EV100 filmiprogrammist - “Võta või jäta”. Filmi peaosas särab Reimo Sagor! Mida teeksid sina, kui ühel päeval pandaks su kätele vastsündinud laps ja öeldaks: võta või jäta! Ühel unisel laupäevahommikul saab 30-aastane ehitaja Erik jalustrabava uudise: endine tüdruksõber Moonika, keda mees pole pool aastat näinudki, on just lapse sünnitanud. Tüdruku. Naine ise pole emaduseks valmis ja kui mees last endale ei taha, läheb tüdrukuke lapsendamisele. Võta või jäta on lugu Eriku pikast, keerulisest ja kohati koomilisest isaks kasvamise teekonnast. Lugu, mille käigus tavalisest eesti mehest saab igapäevaelu kangelane, Superman, kes on oma isaduse eest valmis küünte ja hammastega võitlema. Mis teeb isast isa?

2. “Lõks” - 2. hooaeg.

Järgmisel nädalal jõuab TV3 eetris lõpule populaarse krimisarja “Lõks” 2.hooaeg. Elisa klientidel on olnud võimalus terve hooaja vältel seda sarja meie Seriaalimaailmast ette vaadata! Näha ära süžeeliinid ja edasiarendused veel enne kõiki teisi, kes kannatamatult ootavad, millal järgmine osa telekanalil linastub. Nüüd on võimalus ära vaadata enne kõiki teisi ka hooaja kõige viimane osa ja saada teada kes on süüdi ja kes mitte ning mis lõpuks juhtub! Loomulikult on Seriaalimaailmas vaadatav ka sarja 1.hooaeg ja terve ülejäänud 2.hooaeg. Sarja peategelased on noor mõrvarühma juht Maria ja arvutinohikust Alex, kelle vastuolulised isikupärad ning vürtsikad vastasseisud aitavad lahendada ka esmapilgul võimatuna tunduvad juhtumid.

3. “Hacksaw Ridge'i lahing”

Filmimaailmast soovitame vaadata filmi “Hacksaw Ridge'i lahing”, mis on erakordne tõestisündinud lugu sõjaväeteenistusest keeldunud Desmond Dossist (Andrew Garfield), kes päästis Okinawas II maailmasõja veriseima lahingu käigus 75 meest, ilma et oleks kordagi relvast tulistanud. Kuna Desmond polnud nõus inimesi tapma, sai temast hämmastav kangelane, kes oma eluga riskides päästis sõjaväearstina kümneid võitluskaaslasi. Ta oli II maailmasõja ajal ainus Ameerika sõdur, kes võitles eesliinil ilma relvata.