Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Netflixi uus põnevik "The Coldest Game", Telias on tasuta komöödia "Vanne" ja Eesti komöödia "Kohtunik"


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Netflixi uus põnevik "The Coldest Game", Telias on tasuta komöödia "Vanne" ja Eesti komöödia "Kohtunik"
"The Coldest Game"Foto: Netflix.com

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazoni Prime Videot, Crunchyrolli., Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde ning nad kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel on keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #49.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile, mille nimekirja koos lingiga enda soovitud platvormile leiate siit alt. Head vaatamist!

Kui oled Elisa kasutaja


1. ”Le Mans 66” ehk ”Ford vs Ferrari”

Seotud lood:

sa videolaenutusest saab vaadata nüüd veel ühte sel aastal Oscaritega pärjatud filmi ”Le Mans 66” ehk ”Ford vs Ferrari”. See on lugu lennuka visiooniga autoehitajast Carroll Shelbyst (Matt Damon) ja kartmatust võidusõitjast Ken Milesist (Christian Bale), kes trotsisid suurkorporatsiooni bürokraatiat, füüsikaseadusi ja isiklikke deemoneid, et ehitada Ford Motor Company jaoks revolutsiooniline võidusõiduauto. Kõik selleks, et minna vastu Enzo Ferrari loodud võidukatele neljarattalistele Prantsusmaal, legendaarsel Le Mans'i 24 tunni võidusõidul.

Treiler

2. ”Kohtunik”

Järjekordne uus kodumaine film on meie videolaenutuses Elisa klientidele vaatamiseks üleval. Selleks on tragikoomiline ”Kohtunik”, mille peaosades on kaks Eesti armastatud meesnäitlejat Mait Malmsten ning Märt Avandi. Kohtunik (Mait Malmsten) on mees, kes esindab kohtusaalis seadust ja rangeid reegleid, kuid tema enda eraelus puudub igasugune kord. Kui ta järjekordsel kohtuistungil määrab pikaajalise vanglakaristuse naisele, hakkab süüdimõistetud naise vend (Märt Avandi) teda jälitama. Vend leiab, et langetatud otsus on ebaõiglane ning nõuab, et kohtunik oma otsust muudaks. Kohtunik jääb endale kindlaks - otsus on langetatud. Meeste vahel tekkinud konflikti tõttu saab aga ühtäkki õigusemõistjast endast kurjategija. Suutmata oma süütegu tunnistada, põgeneb kohtunik Soome. Oma teekonnal teisel pool lahte satub ta erinevatesse koomilistesse olukordadesse ja kohtab kummalisi inimesi.

Treiler

3. ”Zombieland 2: topeltlask”

Õuduskomöödia ja zombide huvilistele on valikus uus Zombieland – ”Zombieland 2: topeltlask”. Keset koomilist kaost, mis ulatub Valgest Majast riigi keskosani, tuleb neljal kangelasel seista vastamisi pärast esimest filmi arengu läbi teinud paljude uut liiki zombidega ja uute inimestest ellujäänutega. Kuid kõige keerulisem on neil tulla toime omaenda tüütu asendusperega. Filmi "Tere tulemast Zombimaale" järjelugu jõuab vaatajateni 10 aastat pärast esimest osa. Peaosades, nagu ka eelmine kord, Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg ning Abigail Breslin.

Treiler

Kui Sa ei jõua teles uue Kättemaksukontori 23.hooaja algust ära oodata, siis Elisa Huubis on juba praegu ettevaadatavad neli tutt-uut osa!