Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Quentin Tarantino "Ükskord Hollywoodis" ja Ryan Reynoldsi "6 Underground"


1/6
Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Quentin Tarantino "Ükskord Hollywoodis" ja Ryan Reynoldsi "6 Underground"
Ryan Reynolds on Michael Bay Netflixi filmi "6 Underground" peaosas. Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Apple TV+, Elisa, Telia või TVPlay Premium teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. ”Ükskord Hollywoodis”

Elisa videolaenutusse on jõudnud Quentin Tarantino järjekordne meistriteos ”Ükskord Hollywoodis”. Film viib vaatajad 1969. aasta muutuvasse Los Angelesse, kus teletäht Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ja ta kauaaegne kaskadöör Cliff Booth (Brad Pitt) üritavad tegutseda peaaegu tundmatuseni muutunud meelelahutusäris. Lavastaja ja stsenaristi üheksandas filmis on väga palju osatäitjaid ja süžeeliine, mis avaldavad austust Hollywoodi kuldajastu viimastele hetkedele.

2. ”Ükssarvik”

Eesti filmidest on Elisa Elamuse videolanutuses üheks uueks tulijaks ”Ükssarvik”. Tehnoloogiaettevõtja Rain Rannu teine mängufilm on start-up-komöödia, mis jutustab kahe noore iduettevõtja teekonnast “kodugaraažist” maailma tehnoloogia mekasse Silicon Valleysse. Tempokas film annab autentse ja värvika pildi tehnoloogiafirma tegemise võlust ja valust, usaldamisest ja unistamisest, hullusest ja hulljulgusest... inspiratsiooniks mõistagi kõik maailma Steve Jobsid, Bill Gatesid, Mark Zuckerbergid ja Elon Muskid. Kõik unistavad miljardist… Lugu põhineb enam kui 30 reaalse Eesti startup-ettevõtja kohati uskumatutel ja humoorikatel juhtumistel ning kogemusel viimase 15 aasta jooksul.

3. ”Vanamehe Film”

Teine Eesti film, mis see nädal Elisa videolaenutusse jõudis, on ”Vanamehe Film”! Lapselapsed tulevad Vanamehele suveks maale külla. Idüllilisest suvepuhkusest vanaisa juures on asi kaugel, sest Vanamees ruunab karmi maa tööga nii lapsi kui ka oma lüpsilehma. Jõmpsikad ei mõista maaelu kombeid ja põhjustavad hinnatud lehma põgenemise. Nüüd on Vanamehel ja lastel aega 24 tundi, et leida lehm üles enne, kui lüpsmata udar plahvatab ja piimatuumakatastroofi põhjustab. Vanamees ja lapsed alustavad armutut võidujooksu ajaga, sest udar tuleb kahjutuks teha enne, kui saladuslik Piimavana lehma taevasele heinamaale läkitab. Sellel teekonnal jõuavad meie kangelased silmitsi seista veel maaelu põlgavate hipsteritega, metsakollidega, meeleheitel saekaatrimeestega ja kõhukinnisuse käes vaevleva õgardist karuga.

4. ”Eia jõulud Tondikakul”

Elisa Huubist aga leiab südamliku kodumaise koguperefilmi ”Eia jõulud Tondikakul”. Tegu on seiklusrikka jõulufilmiga 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks ürgse loodusega salapärasesse Lõuna-Eesti tallu. Eia ei oska esialgu aimatagi, et õige pea asub ta päästma hukule määratud põlismetsa, kokku viima kaht armastavat inimest ning lahti harutama oma pere kiivalt hoitud saladust.

1/6