Näitlejad, kes ei saanud kohutavate prooviesinemiste pärast tuntud filmirolle


Näitlejad, kes ei saanud kohutavate prooviesinemiste pärast tuntud filmirolle
Ekraanitõmmis

Praegu on väga raske ette kujutada mõnda ikoonilist rollisooritust mõne teise näitleja esituses, kuid õnneks on selleks olemas vanad salvestused prooviesinemistelt, mis näitavad näitlejaid, kes proovisid astuda nüüdseks väga populaarsetesse rollidesse, kuid õnneks või kahjuks see neil ei õnnestunud.

1. Robert De Niro ja "The Godfather"

1970ndate alguses üritas toona veel täiesti tundmatu Robert De Niro saada osa Francis Ford Coppola maffiadraamast "Ristiisa" ("The Godfather"), kuid halb prooviesimene maksis talle Sonny Corleone rolli, mille sai endale hoopis James Caan. Õnneks ei peatanud see De Niro karjääri hoogu mitte kuidagi. 1973. aastal õnnestus tal saada osa Martin Scorsese läbimurdeks kujunenud filmis "Mean Streets" ning juba järgmisel aastal palgati näitleja ka "Ristiisa" teise osa jaoks.

Seotud lood:

2. Seth Rogen ja "The Office"

Pärast Seth Rogeni läbimurdeks kujunenud seriaali "Freaks and Geeks" lõpetamist proovis näitleja leida sarja, millega oma karjääri jätkata. Üheks neist valikutest oli ka nüüdseks kultussarjaks kujunenud "Kontor" ("The Office"), mille üks veteran John Krasinski lavastas just kinodesse jõudnud suurepärase õudusfilmi "Kena vaikne kohake". Rogeni esitus polnud aga see, mida sarja loojad otsisid. Rogen sai hiljem endale rolli hoopis komöödias "The 40-Year-Old Virgin" ning edasine on juba ajalugu.

3. Scarlett Johansson ja "Jumanji"

Scarlett Johansson sai oma esimese suure rolli kõigest 9-aastaselt Rob Reineri 1994. aasta filmis "North". Järgmisel aastal üritas ta saada "Jumanji" ühte peaossa Robin Williamsi kõrvale, kuid samale kohale kandideerinud Kristen Dunst oli lihtsalt parem.

4. Kurt Russell ja "Star Wars"

Kurt Russell ja Harrison Ford olid omal ajal tõelised konkurendid ning muidugi sai Han Solo roll nende jaoks tõeliseks proovikiviks, aga nüüd me teame, et Ford on üks ja ainuke Solo ning samuti teame ka seda, et Russell polnud sugugi ainuke, kes Solo rolli soovis. Nüüdseks asub Solo rolli ka Alden Ehrenreich, aga mitte mõnes järjes, vaid hoopis 25. mail linastuvas eelloos "Solo: Tähesõdade lugu" ("Solo: A Star Wars Story").

5. Josh Hutcherson ja "The Amazing Spider-Man"

Enne kui Andrew Garfield sai endale Peter Parkeri/Ämblikmehe rolli 2012. aasta filmis "Imeline Ämblikmees", kandideerisid pea kõik noored näitlejad samale kohale. Üheks neist oli ka värskelt "Näljamängudest" saabunud Josh Hutcherson.

6. Gwyneth Paltrow ja "Jurassic Park"

Gwyneth Paltrow karjääri teine roll oli Steven Spielbergi 1991. aasta fantaasiafilmis "Hook". Paar aastat hiljem kutsuti Paltrow Spielbergi järgmise filmi prooviesinemisele. Selleks oli "Jurassic Park". Paltrow rolli endale ei saanud. Laura Dern oli lihtsalt parem.

7. Tom Selleck ja "Raiders of the Lost Ark"


"Magnum, P.I." superstaar Tom Selleck oleks peaaegu olnud Indiana Jones, kui näitleja oleks suutnud leida sarja kõrvalt rohkem aega. Õnneks või kahjuks ei tunne ajalugu ühtegi vuntsilist Indiana Jonesi.

8. Jeremy Sisto ja "Titanic"


Jeremy Sisto ja Kate Winsleti vahel polnud lihtsalt vajalikus koguses keemiat. Leonardo DiCaprio aga lausa pakatas energiast ning temast sai just see, keda film vajas.

Vaata lisaks:
Mis on halvim film läbi aegade?
Tuntud filmide uusversioonid, mis on paremad kui originaalid.
TOP | 2018. aasta kõige oodatumad filmid.
SEKSISTSEENID FILMIDES | 18 ebareaalset asja, mida naised alati teevad.