Selle nädala filmi- ja seriaalisoovitused: kodumaised "Talve", "Fred Jüssi. Olemise ilu" ja "Padjaklubi", Netflix pakub "Beastars" ja "Kingdom" teist hooaega...

 (1)
mängufilmi Talve võtted Palamusel
mängufilmi Talve võtted PalamuselFoto: Karli Saul

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazoni Prime Videot, Crunchyrolli., Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku selle nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde. Need kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel võib olla keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #52.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile, mille nimekirja koos lingiga enda soovitud platvormile leiate siit alt. Head vaatamist!

Kui oled Go3 kasutaja

1. „Padjaklubi“

Seotud lood:

„Padjaklubi“ alustab kuratlikult naljaka 13.hooajaga, kus tüdrukud asutavad vinge pulmaagentuuri, mis tõotab viimaks ometi täita kõik nende unistused. Õhustik moodsal kontoripinnal läheb aga kiiresti tuliseks, sest ühine äri toob kõigis esile kõige metsikumad iseloomujooned. Kristina ahnus ja meesteiha avalduvad kõige pöörasemal moel; Laural on lõpuks ometi võimalus tõeliselt kuulsaks saada; Maria kirjutab eneseabiõpikut, mille valmides ta ise tõsiselt abi vajab ning Miša saab tülika päranduse ja peab hakkama saama nii pulmavana töö kui ka sõbrannade lahutamisega.

Treiler

2. „Draakoni suudlus“ (Kiss of the dragon, 2001)

Märul eriülesandega Pariisi saadetud Hiina tippagendist (võitluskunstide virtuoos Jet Li), kes lavastatakse valesüüdistuse alusel mõrvariks. Sadistlik politseikomissar saadab talle kannule kõrilõikajad, kellega Liu peab ihuüksi toime tulema. Ta on vaenulikus võõras linnas, ainsaks abiliseks ameeriklannast prostituut (Bridget Fonda).

Osades: Jet Li, Bridget Fonda, Ric Young,

Režissöör: Chris Nahon

Treiler