Selle nädala filmi- ja seriaalisoovitused: õuduspõnevik "Palju õnne surmapäevaks 2", psühholoogiline draama “Ärtuemand” jpt


Selle nädala filmi- ja seriaalisoovitused: õuduspõnevik "Palju õnne surmapäevaks 2", psühholoogiline draama “Ärtuemand” jpt
"Happy Death Day 2U"Foto: imdb.com

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazoni Prime Videot, Crunchyrolli., Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde. Need kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel võib olla keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #51.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile, mille nimekirja koos lingiga enda soovitud platvormile leiate siit alt. Head vaatamist!

Kui oled Go3 kasutaja


1. „Palju õnne surmapäevaks 2“ (Happy Death Day 2U, 2019)

Seotud lood:

Põnevik viib vaatajad tagasi tudengineiu Tree painajalikku ajaspiraali, kuid seekord hoopis uut moodi. Lugu leiab aset kaks aastat pärast eelmise filmi sündmusi. Tree siseneb ajaspiraali, et selgitada välja, millest ajafenomen tekkis. Seekord tõdeb peakangelane, et ikka ja jälle surma saada on üllatavalt palju kergem võrreldes katsumustega, mis teda nüüd ees ootavad. Paralleelreaalsuste vahel hüpates eskaleeruvad sündmused peadpööritaval kiirusel.

Osades: Jessica Rothe, Israel Broussard, Phi Vu

Režissöör: Christopher Landon

Treiler

2. „Kallis John“ (Dear John, 2010)

Film räägib kahest noorest, Johnist ja Savannah'st, kes armusid esimesest silmapilgust. Nende vahel tekib suur armastus. Kuid nagu alati, tekib ka selles armastuses takistusi. Nimelt John on sõdur ning peale aastast eemalolekut kodulinnast, värvatakse teda taas edasi Saksamaale, mis tähendaks Savannah'st eemalolekut väga kauaks ajaks. Nii leiabki John end kahe tule vahelt, kas minna või jääda?

Osades: Channing Tatum, Henry Thomas, Amanda Seyfried, Richard Jenkins

Režissöör: Lasse Hallström

Treiler