TREILER: "Blood Father" toob Mel Gibsoni tagasi kinodesse


TREILER: "Blood Father" toob Mel Gibsoni tagasi kinodesse
Blood FatherEkraanitõmmis

Mel Gibson on oma tormilise isikliku elu tõttu kaua kinoekraanidelt eemal olnud. Sellel aastal naaseb ta lausa kahe filmiga. Ilmumas on Gibsoni lavastatud "Hacksaw Ridge", kuid esimesena jõuab kinodesse hoopis "Blood Father" - ultravägivaldne lugu kättemaksuhimulisest isast.

"Blood Fatheri" režissööritoolis istub Jean-François Richet ("Mesrine: surmatung," uusversioon "Rünnak 13. jaoskonnale") ning stsenaariumi eest vastutab Peter Craig ("Külm linn", "Näljamängud: Pilapasknäär - Osa 1 ja 2").

Filmi tegelik staar on aga suurepäraselt habetunud Mel Gibson, keda oleme viimastel aastatel näinud päris palju sarnastes rollides. 2012. aasta "Kurikaela suvepuhkus" ja 2010. aasta "Pimeduse äärel" keskendusid samuti eriliste oskustega allakäinud mehele, kellele antakse elus uus võimalus. "Blood Father" on lugu endisest vangis John Linkist, kes peab oma tütre päästmiseks narkokurjategijatele tuule alla tegema.

"Blood Father" ei tundu olevat Mel Gibsoni eelmistest filmidest väga erinev, aga b-filmilik vägivald ja huumor aitavad seda siiski teistest eristada.

"Blood Father" jõuab esialgu Austraalia kinodesse 25. augustil. Esialgu pole teada, millal linastub film USA-s ja Euroopas.