TREILER: M. Night Shyamalan on tagasi seni kummalisema filmiga

Filmide "Kuues meel" ja "Purunematu" režissöörilt!
TREILER: M. Night Shyamalan on tagasi seni kummalisema filmiga
"Lõhestunud"Ekraanitõmmis

Filmide "Kuues meel", "Purunematu", "Märgid", "Küla", "Naine vees", "Aeg on käes..." ja "Külaskäik" looja M. Night Shyamalani õudusfilmid on tuntud ootamatute sisupöörete poolest, kuid "Lõhestunud" annab oma peamise pöörde kohe ära - peategelase kehas on 23 erinevat isikut ning nad kõik sulgevad tänavalt röövitud teismelised tüdrukud keldrisse. Mis põhjusel? Mida nad tahavad? See pööre jääb õnneks treileris välja ütlemata.

Filmi peaosas on alati suurepärane karakternäitleja James McAvoy ("X-Mehed: Apokalüpsis") ning märtsis Eesti kinosid väisanud õudusfilmis "Nõid" kaasa löönud Anya Taylor-Joy. Teistes osades on Betty Buckley, Jessica Sula, Haley Lu Richardson ja Sterling K. Brown.

Shyamalani eelmine õudusfilm "Külaskäik" valmis kõigest 5 miljoni dollari suuruse eelarvega, kuid maailma kinodest teenis tagasi ligi 100 miljonit. Shyamalan veetis hea mitu aastat suure-eelarveliste popkornifilmidega, kuid need ei tahtnud tal väga õnnestuda. Populaarse animaseriaali filmiadaptsioon "Viimane õhutaltsutaja" ja Will Smithi "Pärast maailmalõppu" said mõlemad karmi kriitika osaliseks ning kukkusid kinodes suures osas läbi.

"Lõhestunud" on tagasitulek žanri juurde, mille vaieldamatuks meistriks sai Shyamalan kahele Oscarile kandideerinud filmiga "Kuues meel".

"Lõhestunud" linastub 20. jaanuaril.