TREILER | "Vaikse ookeani võitlus: Ülestõus" - robotid materdavad taaskord monstrumeid


"Vaikse ookeani võitlus: Ülestõus" võiks olla järgmisel aastal üks neist filmidest, mis purustab kõik rekordid, kuigi 2013. aastal ilmunud ja Guillermo del Toro lavastatud esimene osa seda ei teinud. Järjeloos pole enam peaosas Charlie Hunnam ja Rinko Kikuchi, kuigi viimane naaseb samas rollis ka järjes. Seekord on peaosades "Star Warsi" John Boyega ja Scott Eastwood.

2013. aasta "Vaikse ookeani võitlus" ("Pacific Rim") oli sõna otseses mõttes mammutfilm - selles võitlesid hiiglaslikud mehitatud robotid teisest dimensioonist pärit veelgi suuremate koletistega. See oli lausa iga anime - ja koletisefänni märg unenägu. Režissöör Guillermo del Toro teadis seda väga hästi ning tegi valmis suurteose, millele võis andeks anda mitmed ilmselged puudujäägid loo osas.

Järjeosa lavastajatoolis istub Netflixi ülipopulaarse seriaali "Daredevili" produtsent ja stsenarist Steven S. DeKnight. Taaskord on huvitav näha, kuidas liigub väikse seriaali looja suure-eelarvelise mammutfilmi peale üle.

"Vaikse ookeani võitlus: Ülestõus" peaosades on "Star Wars: Jõud tärkab" staar John Boyega ja Clint Eastwoodi poeg Scott Eastwood.

"Vaikse ookeani võitlus: Ülestõus" linastub kinodes 23. märtsil.

Sama treileri teine versioon inglise keeles.

Seotud lood: