"Ämblikmees: Kojutulek" naaseb lausa kahe TREILERIGA: üles astuvad Vulture, Shocker ja Raudmees


"Ämblikmees: Kojutulek" naaseb lausa kahe TREILERIGA: üles astuvad Vulture, Shocker ja Raudmees
"Ämblikmees: Kojutulek"Ekraanitõmmis

Üleeile ilmus uue Ämblikmehe filmi treileri esimene õrritaja ning täna avalikustas Sonylt ohjad üle võtnud Marvel lausa kaks treilerit. Ämblikmehe filmide noorim näitleja Tom Holland on seekord veel alusatava superkangelase Peter Parkeri rollis ning tema kaaslaseks/õpetajaks/mentoriks paistab olevat Tony Stark/Raudmees isiklikult.

Ämblikmehe vaenlane on filmides esimest korda üles astuv Vulture, keda kehastab "Lindmehe" ("Birdman") rolli eest Oscarile kandideerinud maailma esimene filmi Batman karakternäitleja Michael Keaton.

A photo posted by ✌️ (@tomholland2013) on

"Ämblikmees: Kojutulek" on sisu poolest kahtlaselt sarnane Sam Raimi 2002. aasta "Ämblikmehe" filmile, mis kujutas samuti noort Peter Parkerit võitlemas kostümeeritud lendava vaenlasega. Samas ei saa filmile midagi pahaks panna, sest 14 aasta jooksul on linastunud 5 Ämblikmehe filmi kahe erineva näitlejaga ning lood hakkavad paratamatult ühel hetkel ennast kordama. Õnneks on Vulture ja treileris ainult paar korda näidatud Shocker klassikalised Ämblikmehe vaenlased, mistõttu on eriti huvitav näha neid lõpuks suurel ekraanil.

"Ämblikmees: Kojutulek" linastub 14. juulil.

Eestikeelne treiler

Seotud lood:

Lisatreiler:

Vaata lisaks:
32 tulevast koomiksifilmi, mida peaks iga fänn nägema.