"Muumia" TREILER: Tom Cruise ja Russell Crowe pistavad rinda sajandeid vana muumiaga


"Muumia" TREILER: Tom Cruise ja Russell Crowe pistavad rinda sajandeid vana muumiaga
"Muumia"Forum Cinemas AS

Tom Cruise oskab joosta, kuid surmahirmus karjumine ei tule tal eriti hästi välja, aga samas võib selle panna ka erinevatest juppidest kokku monteeritud treileri kaela, mis ei anna stseenist terviklikku pilti. Cruise kehastab seekordses "Muumia" filmis Nick Mortoni ja Russell Crowe võtab üle legendaarse Dr. Henry Jekylli rolli. Treileri vahest kõige hämmastavam osa tuleneb tõigast, et Cruise'i tegelaskuju sureb ning ärkab siis uuesti ellu. Mida see veel tähendab?

"Muumia" on osa Universal Picturesi suuremast plaanist anda uus elu neile kuuluvatele klassikalistele koletisefilmide peategelastele nagu Dracula (Luke Evans,2014), Huntmees, Frankesteini koletis (Javier Bardem, 2019), Musta laguuni koletis, nähtamatu mees (Johnny Depp, 2018), Van Helsing ja isegi Frankensteini pruut.

Esimene värske tõlgendus oli 2014. aasta "Dracula: Jutustamata lugu" ("Dracula: Untold"), mille taga seisis küll Universal Pictures, kuid mida ei loeta enam otseselt Universali uute koletisefilmide osaks. Marveli filmidest eeskuju võttes lasi ka Universal luua oma filmiuniversumi, mille esimene film ongi 2017. aasta 9. juunil linastuv "Muumia". Filmi lavastaja Alex Kurtzman on ühtlasi ka uue koletisefilmide universumi üks arhidektidest.

Uus "Muumia" ei seostu ajavahemikul 1998-2008 ilmunud Brendan Fraser'i "Muumia" triloogiaga ega ka 1932. aasta klassikalise filmiga, kuid on sarnaselt sellele tõsisema ja süngema tooniga. Filmide "Kingsman: Salateenistus" ja "Star Trek tundmatusse" üks staaridest Sofia Boutella kehastab seekord muumiat Ahmameti.

Seotud lood:

Sünopsis: Iidne printsess ärkab oma igavikulisest unest, tuues hävingut ja kaost kogu maailmale.

"Muumia" linastub Forum Cinemas kinodes 9. juunil.