NÄDALA TREILER: Filmiajaloo suurim King Kong seiklusfilmis "Kong: Pealuu saar"


Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele. Warner Bros. Picturesi ja Legendary Picturesi toodetud "Kong: Pealuu saar" esitab selles Jordan Vogt-Robertsi ("Suvekuningad") lavastatud seiklusfilmis uue versiooni müütilise King Kongi päritolust.

Filmi peaosalisi kehastavad Tom Hiddleston, Oscariga pärjatud Brie Larson, John Goodman ja John C. Reilly. Rahvusvahelises näiteseltskonnas astuvad veel üles Tian Jing, Corey Hawkins, Thomas Mann, Shea Whigham, Toby Kebbell ja Eugene Cordero.

Et publik saaks salapärasest saarest täiusliku elamuse, filmisid lavastaja Jordan Vogt-Roberts, tema näitlejad ja meeskond kuue kuu jooksul kolmel erineval kontinendil. Filmi ennemuistsed maastikud võeti üles Hawaii saarestikus Oahu saarel, kus filmimine algas 2015. aasta oktoobris. Lisaks filmiti Austraalia Gold Coastil ja viimaks ka Vietnamis, kus tegevus jäädvustati erinevates kohtades, millest mõnda pole varem üheski filmis nähtud.

"Kong: Pealuu saar" linastub Forum Cinemas kinodes 10. märtsist.