TREILER: "Ahvide planeedi sõda" paneb kaalukausile terve inimkonna saatuse


TREILER: "Ahvide planeedi sõda" paneb kaalukausile terve inimkonna saatuse
"Ahvide planeedi sõda"Ekraanitõmmis

"Ahvide planeedi sõda" jätkab sealt, kus teine osa pooleli jäi: sõda on käes. Caesar ja tema kaaslased peavad hakkama võitlema inimeste armeega, mida juhib halastamatu kolonel (Woody Harrelson).

Eelmise osa "Ahvide planeedi koidik" režissöör Matt Reeves ("Cloverfield", "Luba mind sisse", järgmine "Batmani" film) ja Caesarile näo andnud Andy Serkis on tagasi, et tuua teieni uue "Ahvide planeedi" seeria kolmas ja seni sõjakaim osa.

Sünopsis: Inimeste ja ahvide kooseksisteerimine on jõudnud terava konfliktini, mille vaenupoolteks on Caesar (Andy Serkis) koos oma ustavate liigikaaslastega ning halastamatu Kolonel (Woody Harrelson), kes juhatab inimeste raskelt relvastatud vägesid.

Pärast seda, kui ahvide leer kannab ränkraskeid kaotusi, saab Caesari eesmärgiks kättemaks omade eest. Varem või hiljem lähevad nad Koloneliga vastamisi lahingus, mis määrab mõlema poole saatuse ja selle planeedi tuleviku.

"Ahvide planeedi sõda" lavastas Matt Reeves ("Ahvide planeedi koidik", "Cloverfield"), osades Andy Serkis ("Sõrmuste isand", "Star Wars: Jõud tärkab"), Woody Harrelson ("Zombieland"), Steve Zahn ("Kapten Fantastiline"), Judy Greer ("Jurassic World: Dinosauruste maailm"), Sara Canning ("Vampiiripäevikud"), Ty Olsson ("Supernatural") ja teised.

"Ahvide planeedi sõda" linastub Forum Cinemas kinodes. 14. juulil.

Seotud lood:

Eestikeelne treiler: