TREILER | Ära seda "Ämblikmees: Kodust kaugel" õrritajat vaata, kui sul on "Tasujad: Lõppmäng" veel nägemata


Lõpp on küll osa teekonnast, aga Marveli jaoks tähendab see kõigest pisikest pausi, et siis veelgi suurema hooga edasi minna. 5. juulil linastuv Marveli Kinouniversumi teine "Ämblikmehe" film "Ämblikmees: Kodust kaugel" tähistab küll ametlikult MCU kolmanda faasi lõppu, aga avab samas ukse ka järgmistele filmidele.

2017. aasta "Ämblikmees: Kojutuleku" ("Spider-Man: Homecoming") järg "Ämblikmees: Kodust kaugel" ("Spider-Man: Far From Home") leiab aset pärast "Tasujad: Lõppmängu" sündmusi ning võtab arvesse ka kõik selles filmis toimunu. See kõik tähendab, et uus treiler räägib kohe välja "Lõppmängu" ühe põhisündmuse, sest on nii Ämblikmehe karakteri arengu kui ka uue loo jaoks väga oluline.

Filmis teevad kaasa Samuel L. Jackson, Zendaya, Cobie Smulders, Jon Favreau, J. B. Smoove, Jacob Batalon, Martin Starr, Marisa Tomei ja Jake Gyllenhaal.

Seotud lood:

Sünopsis: Seekord suundub Ämblikmees Peter Parker koos oma sõpradega reisile mööda Euroopat, kuid õige pea peab Peter oma sõbrad päästma salapärase Mysterio küüsist.

"Ämblikmees: Kodust kaugel" linastub Forum Cinemas kinodes 5. juulil.