TREILER | "Charlie inglite" uusversioon toob meieni Inglite uue põlvkonna


"Charlie inglid" ("Charlie's Angels") võis esialgu olla 1976. aastal alguse saanud ja viis hooaega kestnud seriaal, aga suurem osa kinopublikust teavad neid tegelasi siiski vahel üllatavalt häid filme lavastava režissöör McG ("Terminator Salvation", "The Babysitter") esimese kahe filmi "Charlie's Angels" ja "Charlie's Angels: Full Throttle" põhjal.

McG 200ndate alguse filmides kehastasid peategelasi Cameron Diaz, Drew Barrymore ja Lucy Liu. Elizabeth Banksi lavastatud uues versioonis on peaosades Kristen Stewart, Naomi Scott ja Ella Balinska.

Elizabeth Banks kehastab filmis koos Djimon Hounsou ja Patrick Stewartiga inglite ülemuse Charles "Charlie" Townsendi, kellega suheldakse ainult valjuhääldi vahendusel, assistenti Bosley't, keda kehastasid varasemates filmides Bill Murray ja Bernie Mac.

Novembris linastuv "Charlie inglid" on pealtnäha palju tõsisem kui need, mida tõi meieni McG, Cameron Diazi, Drew Barrymore'i ja Lucy Liu kombo.

Vaadake neid treilereid ja tehke omad järeldused.

Seotud lood:

Sünopsis: Elizabeth Banksi lavastatud filmis kehastavad Kristen Stewart, Naomi Scott ja Ella Balinska Inglite uut põlvkonda, kes töötavad salapärase Charles Townsendi alluvuses. Charlie Inglid on alati eraklientidele kaitset ja uurimisoskusi pakkunud. Nüüdseks rahvusvahelises Townsendi agentuuris töötavad maailma kõige nutikamad, kartmatud ja parima väljaõppega naised. Bosleyde juhitud Inglite tiimid võtavad vastu keerukaid tööotsi kõikjal maailmas. Kui noor süsteemiinsener ohtliku tehnoloogia paljastab, peavad Inglid tegutsema asuma ning kõigi kaitsmiseks oma elud ohtu seadma.

"Charlie inglid" linastub Forum Cinemas kinodes 15. novembril.