TREILER: "CHiPs" toob 70ndate telesarja uude põlvkonda


Dax Shepardi lavastatud, produtseeritud, näideldud ja kirjutatud "CHiPs" põhineb samanimelisel klassikalisel USA telesarjal, mis jooksis ajavahemikul 1977-1983. Treileri põhjal pole muud öelda, kui seda, et film meenutab hiljutist "21 Jump Street" taaselustamist: saamatud politseinikud, kes võitlevad neist palju võimekama vastasega.

"CHiPs" sai 70ndatel sai alguses enne "21 Jump Streeti" ja "A-Rühma" ("The A-Team") teleseriaale ning mõnes mõttes muutis koos "Starsky and Hutchiga" televisioonis populaarseks buddy cop komöödiažanri.

"CHiPs" pole ainuke vana vana politseiseriaal, mis on vahepeal toodud suurele ekraanile: nende hulgas ongi näiteks "Starsky & Hutch" (2004), "A-Rühm" (2010), "21 Jump Street" (2012) ja "22 Jump Street" (2014). Siia nimekirja sobib mingil määral ka 2006. aasta "Miami Vice", mis põhines 80ndate telseriaalil, kuigi tegu polnud otseselt komöödiaga.

"CHiPs" teistes osades on Michael Peña ("Sõda kõigi vastu", "Peidetud ilu"), Vincent D'Onofrio, Adam Brody, Rosa Salazar, Vida Guerra, Kristen Bell.

Film linastub USA kinodes 24. märtsil ning võib Eesti kinodesse jõuda umbes samal ajal.