TREILER | Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart ja Karen Gillan on tagasi hoogsas seiklusfilmis "Jumanji: järgmine tase"


Järg 2017. aasta hittfilmile "Jumanji: Tere tulemast džunglisse" ("Jumanji: Welcome to the Jungle") toob tagasi nii esimeses peaosi kehastanud Dwayne Johnsoni, Jack Blacki, Kevin Harti ja Karen Gillani, kuid teises osas "Jumanji: Järgmine tase" ("Jumanji: The Next Level") on olulisel kohal ka Danny Glover ja Danny DeVito.

"Jumanji: Tere tulemast džunglisse" oli 2017. aastal üks kolmest Dwayne Johnsoni hitist. Samal aastal linastusid ka "Kiired ja vihased 8" ja "Rannavalve". 2018. aastal nägime teda veel kolmes filmis: "Rampage: Purustajad", "Pilvelõhkuja" ja "Fighting with My Family".

2019. aasta esimene Johnsoni filmi oli suurepärane "Shazam!", mille juures töötas näitleja produtsendina. Augustis asus Johnson taas peaossa "Kiirete ja vihaste" filmiseeria esimeses haruloos "Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw" ning nüüd näeme teda taaskord "Jumanji" Dr. Smolder Bravestone'i rollis.

Seotud lood:

"Jumanji: Tere tulemast džunglisse" oli uus nägemus 1995. filmist "Jumanji", mille peaosas säras Robin Williams. Toonane film rääkis poisist, kes sattus lauamängu ning tõi sealt pääsedes endaga reaalsesse maailma kaasa täieliku kaose.

Uus "Jumanji" film, milles vahetati lauamäng videomängu vastu, keskendus rohkem mängumaailmale. Teine film "Jumanji: Järgmine tase" viib esimesest osast tuntud tegelased tagasi mängumaailma, aga seekord on mängu tegelaste rollid vahetunud.

Sünopsis: Filmis "Jumanji: järgmine tase" on jõuk tagasi, kuid mäng on muutunud. Päästmaks üht endi seast, naasevad nad Jumanjisse, kus selgub, et kõik on teisiti. Maailma ohtlikemas mängus ootavad mängijaid ees tundmatud ja avastamata paigad, viljatutest kõrbetest lumiste mägedeni.

"Jumanji: järgmine tase" linastub Forum Cinemas kinodes 6. detsembril.