TREILER | Dwayne Johnson võitleb hiiglaslike loomadega märulis "Rampage: Purustajad"


Videomängudel põhinevate filmide senine kvaliteet on olnud üsna küsitav, aga asi võib olla ka selles, et liiga palju üritatakse filmideks teha mänge, mis on väga loost sõltuvad. Nüüdseks Warner Bros. alla kuuluva Midway Gamesi 1986. aasta arkaadmäng "Rampage" seda aga ei ole, mistõttu ongi filmitegijatel vabadus teha mänguga mida iganes ning tulemuseks ongi "Rampage: Purustajad".

Sünopsis: Ülemaailmne megastaar Dwayne Johnson tuleb ekraanile märuliseiklusega "Rampage: Purustajad", mille toob kinolinale Brad Peyton.

Inimestest eemale hoidev primatoloog David Okoye (Johnson) jagab purunematut sidet äärmiselt intelligentse hõbeselg-gorilla George’iga, kes on sünnist saadik tema hoole all olnud. Kuid viltu läinud geneetiline eksperiment muudab hella inimahvi tohutu suureks märatsevaks koletiseks. Asjad teeb hullemaks avastus, et leidub ka teisi samamoodi muundatud loomi. Kui need äsja loodud alfakiskjad Põhja-Ameerikat tükkideks rebivad ja oma teel kõike hävitavad, teeb Okoye vastumürgi leidmiseks koostööd hea nime kaotanud geeniteadlasega. Ta võitleb sellel pidevalt muutuval lahingutandril nii selleks, et ära hoida ülemaailmne katastroof, kui ka selleks, et päästa kohutav olend, kes oli kunagi tema sõber.

Filmis teevad kaasa ka Oscarile kandideerinud Naomie Harris ("Kuuvalgus"), Malin Akerman ("Valvurid"), Jake Lacy (telesari "Tüdrukud"), Joe Manganiello ("Õigluse liiga") ja Jeffrey Dean Morgan ("Elavad surnud") ning lisaks ka P. J. Byrne ("Wall Streeti hunt"), Marley Shelton ("Solace"), Breanne Hill ("San Andreas"), Jack Quaid ("Näljamängud: Lahvatab leek") ja Matt Gerald (Netflixi "Daredevil").

Seotud lood:

"Rampage: purustajad" linastub Forum Cinemas kinodes 13. aprillil.