TREILER | Dwayne Johnsoni "Jumanji: Järgmine tase" kaasab mängu ka Danny Gloveri ja Danny DeVito


Järg 2017. aasta hittfilmile "Jumanji: Tere tulemast džunglisse" ("Jumanji: Welcome to the Jungle") toob tagasi nii esimeses peaosi kehastanud Dwayne Johnson, Jack Blacki, Kevin Harti, Karen Gillani, kuid teises osas "Jumanji: Järgmine tase" ("Jumanji: The Next Level") on olulisel kohal ka Danny Glover ja Danny DeVito.

"Jumanji: Tere tulemast džunglisse" oli 2017. aastal üks kolmest Dwayne Johnsoni hitist. Samal aastal linastusid ka "Kiired ja vihased 8" ja "Rannavalve". Viimane polnud küll nii edukas, aga kindlustas siiski tõsiasja, et Johnson on edukamaid Hollywoodi näitlejaid.

2018. aastal nägime teda veel kolmes filmis: "Rampage: Purustajad", "Pilvelõhkuja" ja "Fighting with My Family". Esimesed kaks olid samuti väga edukad, aga hea oli neist siiski ainult "Fighting with My Family", mis Eesti kinodesse ei jõudnud.

2019. aasta esimene Johnsoni filmi oli suurepärane "Shazam!", mille juures töötas näitleja produtsendina. Augustis asub Johnson taas peaossa "Kiirete ja vihaste" filmiseeria esimeses haruloos "Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw" ning 13. detsembril näeme teda taaskord "Jumanji" Dr. Smolder Bravestone'i rollis.

Seotud lood:

"Jumanji: Tere tulemast džunglisse" oli uus nägemus 1995. filmist "Jumanji", mille peaosas säras Robin Williams. Toonane film rääkis poisist, kes sattus lauamängu ning tõi sealt pääsedes endaga reaalsesse maailma kaasa täieliku kaose. Uus "Jumanji" film, milles vahetati lauamäng videomängu vastu, keskendus rohkem mängumaailmale. Teine film "Jumanji: Järgmine tase" viib esimesest osast tuntud tegelased tagasi mängumaailma, aga seekord on mängu tegelaste rollid vahetunud.

"Jumanji: Järgmine tase" linastub Forum Cinemas kinodes 13. detsembril.