TREILER | Freddie Mercury astub eluloofilmis "Bohemian Rhapsody" taaskord lavalaudasid raputama


2. novembril linastuv "Bohemian Rhapsody" pole otseselt eluloofilm, vaid pigem pigem ühte tähtsat hetke muusikajaloos kujutav lugu. Freddie Mercury rolli asunud Rami Malek ("Mr. Robot") kinnitas, et filmis laulab ka tema ise, kuid Mercury kordumatu hääle edasi andmiseks kasutatakse laulude esitamisel ikka ka laulja enda häält.

Filmi esialgne režissöör oli "X-Meeste" filmide poolest tuntud Bryan Singer, kuid ta lasti probleemide tõttu keset võtteid lahti ning asendati režissööriga Dexter Fletcher ("Eddie the Eagle ja "Wild Bill").

Pärast esimese pildi avalikustamist oli selge, et Rami Malek on sündinud Freddie Mercury kehastamiseks ning esimene pikem treiler kinnitab seda esmamuljet veelgi.

Treiler ei saabunud ka kriitikata. Nimelt võttis kohe sõna ka seriaalide "Hannibal", "Pushing Daises" ja "American Gods" looja Bryan Fuller, kelle hinnangul üritab filmi tootnud Fox peita tõsiasja, et Freddie Mercury oli biseksuaalne, kuigi kõik, kes on vähegi Queeni muusikaga kursis, peaksid seda teadma juba ammu ning ka treileris on näha, et filmis käsitletakse ka Mercury suhteid nii meeste kui naistega.

Seotud lood:

"Bohemian Rhapsody" linastub Forum Cinemas kinodes 2. novembril.