TREILER | "Ghostbusters: Afterlife" tutvustab meile uue põlvkonna tondipüüdjaid


2016. aastal linastunud uusversioon kultusfilmist “Tondipüüdjad” põrus kinodes nii suure hoolega, et järgmine film eirab seda täielikult, sest suvel linastuv "Ghostbusters: Afterlife" on esimese kahe filmi (1984, 1989) lavastanud Ivan Reitmani poja Jason Reitmani loodud järg, mis leiab aset 30 aastat pärast 1989. aastal linastunud teist osa.

Sony Pictures laseb filmi välja 2020. aasta suvel ning mingil kujul tulevad tagasi ka algupäraste filmide staarid Dan Aykroyd, Ernie Hudson ja Bill Murray. Kahjuks suri kõigi lemmik Harold Ramis 2014. aastal.

Kinodes põrunud uusversioon “Tondipüüdjatest” linastus 2016. aastal ning selle lavastas Paul Feig. Meeste asemel asus paranormaalseid nähtusi püüdma kirev naiskond, keda kehastasid Kate McKinnon, Leslie Jones, Kristen Wiig ja Melissa McCarthy. Nende lugu alustati nullist ja ühtegi lüli algsete filmidega polnud.

"Tondipüüdjate" järje produtsendiks on Ivan Reitman ning Sonyl on plaanis ka animeeritud “Tondipüüdjate” film, kuid selle kallal töötab teine meeskond ja see ilmub alles pärast täispikka mängufilmi.

Seotud lood:

Filmis teevad kaasa Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Paul Rudd jpt.

"Ghostbusters: Afterlife" linastub 2020. aasta suvel.