TREILER | Guillermo del Toro kirjutatud ja produtseeritud õudusfilm "Hirmsad lood, mida pimedas rääkida"


"Hirmsad lood, mida pimedas rääkida" ("Scary Stories to Tell in the Dark") põhineb Alvin Schwartzi samanimelisel raamatuseerial, mis sisaldabki lastele suunatud õudusjutte. Nüüd valmis nende lugude põhjal ka film, mida aitas kirjutada ja produtseerida "Vee puudutuse ("The Shape of Water") eest parima filmi ja režii Oscarid võitnud Guillermo del Toro.

Sünopsis: Ameerikas on aasta 1968. Õhus on tunda muutust, kuid mitte väikses Mill Valley linnas, mille kohal on juba põlvkondi Bellowsi perekonna vari kõrgunud. Just nende äärelinna häärberis muutis kohutavate saladustega noor tüdruk Sarah oma piinarikka elu õuduslugudeks raamatus, mis on ajapiire ületanud. Need lood muutuvad liigagi tõeliseks teismelistele, kes Sarah’ hirmuäratava raamatu leiavad.

Filmi režissöör on André Øvredal ("Trollhunter", "The Autopsy of Jane Doe"). Kaasa teevad Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Austin Zajur, Gabriel Rush ja Dean Norris.

Schwartzi raamatuseeria "Hirmsad lood, mida pimedas rääkida" mõjudest ja ajaloost valmis hiljuti ka dokumentaalfilm "Scary Stories".

"Hirmsad lood, mida pimedas rääkida" linastub Forum Cinemas kinodes 9. augustil.