TREILER | Humoorikas draama "Kodachrome - Elu pildid" viib meid nostalgilisele rännakule


Möödunud aastal Toronto filmifestivalil esilinastunud ja seal hästi vastu võetud "Kodachrome - Elu pildid" ("Kodachrome") jõudis 20. aprillil küll Netflixi, aga kuna see pole veel Eesti Netflixi jõudnud, siis on kõigil võimalus filmi meie kinodes näha, enne kui see kunagi meie kandi voogedastusplatvormile jõuab. Filmis löövad kaasa suurepärased näitlejad Ed Harris, Jason Sudeikis, Elizabeth Olsen, Bruce Greenwood ja Dennis Haysbert.

Sünopsis: Plaadikompanii juht Matt Ryder (Jason Sudeikis) võtab ette pika autosõidu oma vana ja haige isa Benjaminiga (Ed Harris), sihiks viimane labor maailmas, kus ilmutatakse Kodachrome filmi. Benjamin Ryder on nimelt endine tippfotograaf ja tahab teada, mis on jäädvustatud neljale vanale filmirullile, mille ta oma asjade seast leidis. Kahe nägeleva mehega sõidab kaasa Beni põetaja Zooey (Elizabeth Olsen). Kõik kolm püüavad hakkama saada pöördumatult muutuvas maailmas, üritades oma minevikku selja taha jätta.

Huumoriga vürtsitatud draama "Kodachrome - elu pildid" räägib tegemata valikutest, valusatest-ilusatest mälestustest ning andestuse võimalikkusest. Osades Ed Harris ("Westworld", "Apollo 13"), Jason Sudeikis ("Vastikud ülemused"), Elizabeth Olsen ("Tasujad: Igaviku sõda", "Wind River"), Bruce Greenwood ("Kingsman: Kuldne ring", "Gerald's Game") ja Dennis Haysbert ("24"). Filmi lavastas Mark Raso ("Copenhagen"), stsenaariumi kirjutas Jonathan Tropper ("This Is Where I Leave You", "Banshee") A.G. Sulzbergeri artikli ainetel.

"Kodachrome - Elu pildid" linastub Forum Cinemas kinodes 4. mail.