TREILER: Jake Gyllenhaal ja Ryan Reynolds võitlevad tulnukorganismiga ulmefilmis "Life"


TREILER: Jake Gyllenhaal ja Ryan Reynolds võitlevad tulnukorganismiga ulmefilmis "Life"
"Life"Ekraanitõmmis

Jaanuaris filmiga "Ööloomad" Eesti kinosid külastav Jake Gyllenhaal ja "Deadpooli" staar Ryan Reynolds kehastuvad rahvuvahelise kosmosejaama (ISS) meeskonnaliikmeteks, kes teevad uskumatu avastuse: Marsi missiooni käigus leitakse punaselt planeedilt elusorganism. Rõõm asendub koheselt hirmuga, sest see organism pole sugugi ohutu.

"Life'i" lavastajatoolis istub rootslane Daniel Espinosa, kes on Eesti kinopublikule tuttav filmidega "Kiire raha" ("Easy Money"), "Turvamaja" ("Safe House") ja "44. laps" ("Child 44"). Espinosa määrati algselt detsembris linastuva "Assassin's Creedi" režissööriks, kuid selle rolli sai endale Justin Kurzel.

Filmi stsenaristid on Paul Wernick ja Rhett Reese, kes kirjutasid koos Ryan Reynoldsi jaoks ka ropusuise loo "superkangelasest", milleks oli muidugi "Deadpool". Filmis teevad kaasa veel Rebecca Ferguson, Olga Dihovichnaya, Ariyon Bakare ja Hiroyuki Sanada.

Sel aastal linastuvad veel ulmefilmid "Reisijad" ("Passengers") ja "Saabumine" ("Arrival"). Järgmise aasta ulmefilmide saak paistab olevat juba praegu päris hea, sest "Life" pole ainuke suurte staaridega ulmefilm: linastumas on ka "Blade Runner 2" ja "Alien Covenant".

"Life" linastub järgmise aasta suvel.