TREILER | "Jurassic World: Langenud kuningriik" tõestab taaskord, et dinosaurused pole kuskile kadunud


Järg 2015. aasta hittfilmile "Jurassic World: Sauruste maailm" ("Jurassic World") kannab nime "Jurassic World: Langenud kuningriik" ("Jurassic World: Fallen Kingdom") ning selle lavastaja on seekord õudusfilmi "Orbudekodu" ("The Orphanage"), fantaasiadraama "Kui koletis kutsub" ("A Monster Calls") ja katastroofifilmi "Ilmvõimatu" ("The Impossible") režissöör Juan Antonio Bayona. Tegemist on Steven Spielbergi alustatud filmiseeria viienda osaga.

"Jurassic World: Langenud kuningriik" on järg enimteeninud filmide hulgas neljandale kohale tõusnud "Jurassic Parki" seeria neljandale filmile "Jurassic World: Sauruste maailm".

Tagasi on staarid Chris Pratt ja Bryce Dallas Howard ning nendega liituvad veel Toby Jones, Rafe Spall, Justice Smith, Daniella Pineda, Ted Levine, Geraldine Chaplin ja James Cromwell.

Kahes esimeses "Jurassic Park" filmis üles astunud legendaarse Dr. Ian Malcolmi rolli naaseb ka ei keegi muu kui hiljuti "Thor: Ragnarökis" meeldejääva rolli teinud Jeff Goldblum. Eelmise osa kirjutanud ja lavastanud Colin Trevorrow kuulub ka järje stsenaariumi autorite hulka.

Seotud lood:

"Jurassic World: Langenud kuningriik" linastub Forum Cinemas kinodes 8. juunil.