TREILER | "Kao ära" ja "Meie" režissööri Jordan Peele'i nägemus klassikalisest seriaalist "The Twilight Zone"


TREILER | "Kao ära" ja "Meie" režissööri Jordan Peele'i nägemus klassikalisest seriaalist "The Twilight Zone"
"The Twilight Zone"Ekraanitõmmis

Jordan Peele'i nimetatakse vaikselt juba uueks Hitchcockiks ja seda ka põhjusega. Tema senised filmid "Kao ära" ("Get Out") ja "Meie" ("Us), mis jõudis eelmisel nädalal ka meie kinodesse, on väga originaalsed, purustavad õudusžanri kassarekordeid ja neid armastavad ka kriitikud. "Key & Peele'i" sketšisaates tuntust kogunud režissöör toob meieni ka oma nägemuse klassikalisest seriaalist "The Twilight Zone".

CBS All Access toob tagasi erinevaid žanre segava antoloogiaseriaali "The Twilight Zone", mis esmakordselt alustas 1959. aastal ning jooksis viis hooaega. Seriaal äratati ellu veel kaks korda (1985–1989 ja 2002–2003) ning nüüd on Peele see, kes ohjad üle võttis.

Peele on oma stuudioga Monkeypaw Productions seriaali juhtiv produtsent, aga tema kaaslasteks on sel teekonnal veel Marco Ramirez ("Daredevil") ning režissöör, stsenarist ja produtsent Simon Kinberg ("X-Mehed: Tume Fööniks")

Seriaalis löövad kaasa Adam Scott, Kumail Nanjiani, John Cho, Ike Barinholtz, Taissa Farmiga, Alison Tolman ja Steven Yeun. Peele on ühtlasi ka seriaali saatejuht.

"The Twilight Zone" linastub CBS All Access vahendusel 1. aprillil.

Seotud lood: