TREILER | "Kapten Marvel" asub koos noore Samuel L. Jacksoniga korda majja lööma


Marveli filmiuniversumi viimane sünnilugu oli selle aasta alguses linastunud "Must panter". Vahepeal linastunud "Tasujad: Igaviku sõda" ja "Sipelgamees ja Vapsik" olid aga hoopis teist masti filmid - mõlemad on järjed, aga "Igaviku sõda" tappis sõna otseses mõttes pool tegelaskonnast maha. Märtsis linastuv "Kapten Marvel" on aga sünnilugu, kuid seekord on luubi all Carol Danversi (Brie Larson) kangelasteod.

"Kapten Marvel" linastub väga sobival ajal. Nimelt vihjati "Igaviku sõja" lõpus väga otseselt Danversile, sest just tema on see, kes 2019. aastal linastuvas "Tasujate" neljandas filmis ülejäänutele appi tuleb. Enne on aga vaja Danversi tausta ja karkaterit tutvustavat filmi.

Draama "Room" eest naispeaosatäitja Oscari napsanud Brie Larson on Carol Danvers 90ndatel aset leidvas filmis, mis käitub ka eelnevate MCU filmide eelloona, kus löövad kaasa ka juba tuttavad näod Samuel L. Jackson, Djimon Hounsou, Lee Pace, Clark Gregg ning ka uued, kelleks on Ben Mendelsohn, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, Mckenna Grace ja Jude Law.

Seotud lood:

Režissöörid on väiksemate filmide poolest tuntud duo Anna Boden ja Ryan Fleck ("Mississippi Grind", "It's Kind of a Funny Story").

Sünopsis: Kui meie kodu satub kahe rassi omavahelise sõja keskele, saab Carol Danversit universumi kõige võimas kangelane.

"Kapten Marvel" linastub Eesti kinodes 8. märtsil.