TREILER | "Kapten Marvel" juhatab sisse Marveli filmiuniversumi järgmise etapi


"Kapten Marvel" ("Captain Marvel") on Marveli filmiuniversumi 10 tegevusaasta jooksul esimene film, kus on peaosas naissuperkangelane ning see on esimene, mida lavastab ka naine. Märtsis linastuv film on üks esimestest naiskangelaste juhitud filmidest, mida Marvel praegu plaanib.

Marveli filmiuniversumi (MCU) alla kuuluvad superkangelasefilmid on olnud edukad pea igas kategoorias, kuid siiani pole ühelgi nende naissuperkangelasel oma filmi. Isegi DC ja Warner Bros. jõudsid selles osas ette ("Wonder Woman"). See olukord on muutumas, sest järgmine Marveli film on "Kapten Marvel", milles mängib peaosa Oscari-võitja Brie Larson.

Draama "Room" eest naispeaosatäitja Oscari napsanud Brie Larson on Carol Danvers 90ndatel aset leidvas filmis, mis käitub ka eelnevate filmide eelloona, kus löövad kaasa ka juba tuttavad näod Samuel L. Jackson, Djimon Hounsou, Lee Pace, Clark Gregg ning ka uued, kelleks on Ben Mendelsohn, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, Mckenna Grace ja Jude Law.

Seotud lood:

Režissöörid on väiksemate filmide poolest tuntud duo Anna Boden ja Ryan Fleck ("Mississippi Grind", "It's Kind of a Funny Story").

"Kapten Marvel" jõuab kinodesse 8. märtsil.