TREILER: "Kingsman: Kuldne ring" - ülistiilsed Briti superagendid on tagasi


Režissöör Matthew Vaughn, kes tõi meieni suurepärased koomiksifilmid "X-Mehed: Esimene klass", "Kick-Ass: Uus superkangelane" ja muidugi ka "Kingsman: Salateenistus", on tagasi, et teha seda, mida kõige paremini oskab: intelligentne huumor, peenekoeline märul ja väga, väga, väga stiilsed tegelased. Ka teises osas teevad kaasa Colin Firth ja Taron Egerton. Sära lisavad veel Halle Berry, Jeff Bridges ja Channing Tatum.

Sünopsis: 2015. aastal tutvustas Dave Gibbonsi ja Mark Millari koomiksil "The Secret Service" valminud üllatushitt "Kingsman: Salateenistus" maailmale iseseisvat rahvusvahelist luureagentuuri Kingsman, mis tegutseb erakordse diskreetsuse ja salastatuse tähe all ning mille eesmärgiks on maailma turvalisuse tagamine. Filmis "Kingsman: Kuldne ring” seisab meie kangelaste ees uus väljakutse. Kui nende peakorter hävitatakse ning maailma hoitakse pantvangis, viib ootamatu niidiots nad ookeani vastaskaldale, kus tegutseb sarnane salaorganisatsioon Statesman! Erineva stiiliga agendid asuvad tegutsema ühis eesmärgi nimel: päästa maailm.

"Kingsman: Kuldne ring" linastub 22. septembril.

Enne täispikka treilerit ilmus omapärane õrritaja, mis oli põhimõtteliselt sama treileri mõne stseeni megakiirendatud versioon.

KOMMENTEERI!