TREILER: "Kong: Pealuu saar" paneb hiidahvi võitlema nii inimeste kui ka koletistega


TREILER: "Kong: Pealuu saar" paneb hiidahvi võitlema nii inimeste kui ka koletistega
"Kong: Pealuu saar"Ekraanitõmmis

Filmi režissöörile Jordan Vogt-Robertsile meeldis Lõuna-Korea põnevusdraama "Nobenäpp" treiler nii väga, et levitaja Warner Bros. lasi teha "Kong: Pealuu saare" uue treileri samas vaimus: rütmiline, täis head muusikat ning kõikvõimalikke koletisi, mille disain on osaliselt inspireeritud näiteks Hayao Miyazaki filmidest "Printsess Mononoke" ja "Vaimudest viidud", animefilmist "Evangelion" ja isegi "Pokémonist".

Sünopsis: Warner Bros. Picturesi ja Legendary Picturesi toodetud „Kong: Pealuu saar“ esitab selles Jordan Vogt-Robertsi ("Suvekuningad") lavastatud seiklusfilmis uue versiooni müütilise King Kongi päritolust.

Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele.

Filmi peaosalisi kehastavad Tom Hiddleston, Oscariga pärjatud Brie Larson, John Goodman ja John C. Reilly. Stsenaariumi autorid on Max Borenstein, John Gatins, Dan Gilroy ja Derek Connolly. Produtseerivad Legendary enda Thomas Tull, Jon Jashni ja Mary Parent. Vastutavad produtsendid on Eric McLeod ja Alex Garcia.

"Kong: Pealuu saar" linastub Forum Cinemas kinodes 10. märtsil.