TREILER | "Lammutaja Ralf 2" lõhub ära interneti


"Lammutaja Ralf 2" ehk "Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2" on järg 2012. aasta Disney animatsioonile, kus John C. Reilly ja Sarah Silvermani häältega Ralf ja Vanilla Suhkrusai seiklesid videomängude maailmas. Nüüd on ebatavaline tandem tagasi, et siseneda täiesti uude maailma - internetti.

"Lammutaja Ralfi" režissöör oli 2016. aasta Disney hittanimatsiooni "Zootropolis" ("Zootopia") kaaslavastaja Rich Moore, kes toob meieni "Lammutaja Ralf" teise osa koos "Zootropolis" ja "Lammutaja Ralfi" stsenaristiga Phil Johnston, kes istub seekord koos Moore'ga ka lavastajatoolis.

Kuna Ralf suundub seekord internetti, siis tõenäoliselt näeme ka filmitegijate nägemust populaarsetest mitmikmängudest ja ka paljudes konsoolimängudest.

Kummaline mõelda, et ainus hea mingil määral videomängudel põhinev film on just Disney animatsioon, sest vähemalt esimene osa andis asjatundmatutele päris humoorika ülevaate "Call of Duty" ja "Halo" stiilis mängudest ning muidugi ka paljudest retromängudest, millele lisanduvad senini igal aastal uued osad.

"Lammutaja Ralf 2" linastub Eesti kinodes novembris.