TREILER | "LEGO film 2" vastab fännide kõige olulisematele küsimustele


Esimese "LEGO filmi" režissöörid Phil Lord ja Christopher Miller enam järje jaoks ei naase, kuid "LEGO film 2" tundub vähemalt värske treileri põhjal isegi lõbusam kui esimene osa.

Phil Lord ja Christopher Miller olid pärast "LEGO filmi" ja komöödia "22 Jump Street" lavastamist hõivatud "Solo: Tähesõdade loo" režiiga või vähemalt senikaua, kuni nad vallandati ja Ron Howardiga asendati. Kahtluseuss sunnib arvama, et duo lavastatud versioon oleks olnud oluliselt parem ja edukam kui see, mis nüüd kinodesse jõudis. Lord ja Miller ei istunud aga käed rüpes, sest produtseerisid mitmed animatsioone, mille hulgas on ka detsembris meie kinodes alustav "Ämblikmees: Uus universum" ning see tundub olevat väga huvitav versioon Ämblikmehe senistest filmilugudest.

"LEGO film 2" lavastajad on seekord Mike Mitchell ja Trisha Gum ning neile olid stsenaristide ja produtsentidena abiks ka Lord ja Miller.

Tegelastele annavad hääled Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Tiffany Haddish, Nick Offerman, Alison Brie ja Stephanie Beatriz, kuigi meie kinodes kuuleme enamjaolt siiski kohalike häälnäitlejate tööd.

Seotud lood:

"LEGO film 2" on Warner Bros. Picturesi "LEGO" animatsioonide neljas film "LEGO filmi", "Lego Batman Filmi" ja "Lego Ninjago filmi" järel.

"LEGO film 2" linastub Forum Cinemas kinodes 8. veebruaril.