TREILER | Liigutav Chris Evansi draama "Imelaps"


Kui Chris Evans pole Kapten Ameerikana Tasujate ridades võitlemas, siis osaleb ta liigutavates draamades, mida lavastab samuti superkangelasefilmidega hõivatud olnud Marc Webb, kes tõi meieni "Imelise Ämblikmehe" kaks osa, enne kui Sony leebus ja andis Ämblikmehe tagasi Marvelile ("Ämblikmees: Kojutulek").

Sünopsis: Frank Adler (Chris Evans) on üksikisa, kes kasvatab ühes Florida väikelinnas imelast, oma hakkajat õetütart Maryt (Mckenna Grace). Franki plaan kinkida Maryle normaalne elu läheb luhta, kui kuuldused tüdruku tohutust matemaatilisest talendist jõuavad Franki võimuka ema Evelynini (Lindsay Duncan). Edule orienteeritud daam on valmis vajadusel Franki ja Mary lahutama, kui tüdrukut teisiti kuhugi erikooli panna ei saa. Sündmuste keerisesse kistakse ka Franki ja Mary majaomanik (ning nende parim sõber) Roberta (Octavia Spencer) ning Mary noor õpetaja Bonnie (Jenny Slate), kelle murest õpilase pärast kasvab välja sümpaatia tolle onu suhtes.

"Imelaps" on eluterve huumoriga vürtsitatud emotsionaalne draama, mis ei tohiks kedagi külmaks jätta. Osades Chris Evans ("Kapten Ameerika: Kodusõda"), Mckenna Grace ("Elas kord..."), Oscari-võitja Octavia Spencer ("Koduabilised"), Jenny Slate ("Parks and Recreation"), Lindsay Duncan ("Lindmees", "Alice Imedemaal") jt. Lavastas Marc Webb ("(500 päeva) armastust", "Imeline Ämblikmees").

"Imelaps" linastub Forum Cinemas kinodes 15. septembril.