TREILER | Lõpp on käes! "Tasujad: Igaviku sõda" asub Marveli filmiuniversumit hävitama


See tundub nagu terve igavik tagasi, kui 2008. aastal linastus esimene "Raudmees". Nüüd on 10 aastat täis saanud ning Disney Marveli superkangelaste filmiuniversumi 19. film ja alles kolmas "Tasujate" osa "Igaviku sõda" on kinodesse jõudmas. Kui Marveli eelmine film "Must panter" veebruari lõpus linastus, siis asus see igal pool kohe kassarekordeid purustama, aga mul on kuri kahtlus, et "Igaviku sõda" tõstab kassaedu osas lati nii kõrgele, et ükski film enne järgmist "Tasujate" osa seda ei ületa.

Kolmas "Tasujate" osa kannab nime "Igaviku sõda" ("Infinity War") ning see lõpetab meile tuttavate superkangelaste loo senisel kujul ära, sest nad astuvad vastu seni võimsamale vastasele Thanosele ning koomiksites toimuvat silmas pidades ja filmitegijate seniseid vihjed arvestades ei pääse sellest lahingust kõik elusana.

"Tasujate" neljas osa linastub 2019. aasta maikuus ja kuigi sellel pole veel ametlikku nime, siis peaks film jätkama "Igaviku sõjas" pooleli jäänud sündmustikku.

Valmimas on veel ka "Sipelgamees ja Vapsik", "Captain Marvel" ning "Ämblikmehe" ja "Galaktika valvurite" järjelood.

Seotud lood:

Sünopsis: Tasujad jätkavad maailma kaitsmist ohtude eest, mis üksikutel kangelastel üle jõu käiks. Nüüd on kosmose varjude seast kerkinud esile uus oht: Thanos. Üle galaktika kurikuulus despoot, kelle eesmärgiks on saada enda valdusesse kõik kuus Igavikukivi, et moonutada nende väge kasutades kogu universum oma tahte alla. Kõik, mille nimel Tasujad on eales võidelnud, on toonud sellesse hetke ning meie maailma saatus pole olnud kunagi suurema küsimärgi all.

"Tasujad: Igaviku sõda" on Marveli Kinouniversumi 10. sünnipäeva tähistav superkangelaste superfilm, millesarnast pole seni veel nähtud. Osades Robert Downey Jr. ("Raudmees"), Chris Evans ("Kapten Ameerika: Esimene tasuja"), Mark Ruffalo ("Päevavalgele"), Scarlett Johansson ("Raudmees 2"), Chris Hemsworth ("Thor: Ragnarok"), Tom Hiddleston ("Thor"), Anthony Mackie ("Kapten Ameerika: Talvesõdalane"), Paul Bettany ("Raudmees 3"), Elizabeth Olsen ("Tasujad: Ultroni ajastu"), Jeremy Renner ("Tasujad"), Chadwick Boseman ("Kapten Ameerika: Kodusõda"), Sebastian Stan, Don Cheadle ("Raudmees 2"), Chris Pratt ("Galaktika valvurid"), Dave Bautista ("007: SPECTRE"), Zoe Saldana ("Avatar"), Pom Klementieff ("Galaktika valvurid Vol.2"), Benedict Cumberbatch ("Doktor Strange"), Benedict Wong ("Marslane"), Sean Gunn ("Galaktika valvurid Vol.2"), Tom Holland ("Ämblikmees: Kojutulek"), Paul Rudd ("Sipelgamees"), Josh Brolin ("Deadpool 2").

Filmi lavastasid vennad Joe ja Anthony Russo ("Kapten Ameerika: Talvesõdalane").

"Tasujad: Igaviku sõda" linastub Eesti kinodes 27. aprillil.