TREILER | "Lucy in the Sky" toob Natalie Portmani tagasi Maa peale


Natalie Portman on viimastel aastatel osalenud mitmes suurepärases filmis ("Jackie", "Annihilation", "Vox Lux") ning Noah Hawley ("Fargo" ja "Legion" seriaalid) esimene täispikk film "Lucy in the Sky" jätkab selles osas sama rada ehk taaskord väga dramaatiline roll.

Film põhineb kaudselt astronaut Lisa Nowaki elus toimunud reaalsetel sündmustel, kus naine üritas röövida kolleegi, kellega tal olid romantilised suhted.

Sünopsis: Astronaut naaseb pärast pikka missiooni Maale ning alustab kolleegiga romantilist suhet. Tema elu pööratakse pea peale, kui pikka aega kosmoses viibimine hakkab endast tundma andma. Lisaks avastab ta, et tema armukesel on afäär noorema naisega.

Filmi on juba tabanud ka kriitika. Nimelt kritiseeris endine astronaut Marsha Ivins, kes veetis kosmoses kokku 55 päeva, filmis välja käidud ideed, et astronaudid kaotavad pärast pikka missiooni Maale naasemist seose reaalsusega.

Kaasa teevad veel Jon Hamm, Zazie Beetz, Dan Stevens, Nick Offerman, Tig Notaro ja Ellen Burstyn.

Filmi annab välja Fox Searchlight, mis kuulub nüüd koos ülejäänud Foxiga Disney omandusse. See tähendab, et levitajaks on nüüd Walt Disney Studios Motion Pictures.

Seotud lood:

Portmani näeme ka peagi linastuvas Xavier Dolani filmis "The Death & Life of John F. Donovan", mis esilinastus eelmise aasta Toronto filmifestivalil.

"Lucy in the Sky" linastusaeg pole veel teada.