TREILER: Mänguasjadel põhinev film "Max Steel" jõuab suurele ekraanile


TREILER: Mänguasjadel põhinev film "Max Steel" jõuab suurele ekraanile
"Max Steel"Foto: Ekraaniõmmis

Hollywoodis on juba kaua aega levinud trend luua filme mänguasjade ja lauamängude põhjal - nende hulgas on näiteks "Transformerite" seeria, "Lahingulaev", "G.I. Joe", "Marss ründab" ja "Ouija". Nüüd lisandub niigi kirevasse patta ka 1997. aastal alguse saanud mänguasjade seerial põhinev "Max Steel".

"Max Steel" on seikluslik ulmefilm teismelisest poisist nimega Max McGrath, kelle ellu satub tulnukas Steel. Koos moodustavad nad eriliste võimetega kangelase Max Steel. Nad peavad õppima koos töötama, sest maailma on ähvardamas seninägematu oht.

Lugu kõlab väga üldiselt ja ebaoriginaalselt, kuigi esimene treiler reklaamib filmi lausa esimese osana pikemast seeriast. Filmi peaosades on suhteliselt tundmatud Ben Winchell, Ana Villafañe ja Josh Brener. Neid toetavad Hollywoodi raskekaallased Andy Garcia ja Mario Bello. Aastaid tagasi määrati filmi peaossa "Videviku" seeriaga väga populaarseks saanud Taylor Lautner, kuid näitleja loobus rollist, et lüüa kaasa Universali ja Hasbro koostööprojektis "Stretch Armstrong". Õnneks või kahjuks loobus Universal projektist ning Lautner jäi korraga ilma kahest rollist. "Max Steel" ei pruugi muuta Ben Winchelli koheselt uueks kuumaks staariks, sest film peaks linastuma juba oktoobris, aga senine reklaamikampaania on olnud pehmelt öeldes olematu ning treiler ei pruugi ka skeptikuid ümber veenda.

Kas "Max Steel" on uus "Transformerite" seeria? Otsustage esimese treileri põhjal: