TREILER | Martin Freeman peab zombidraamas "Cargo" võitlema oma lapse elu eest


Netflixil on plaanis lasta 2018. aastal välja 700 uut seriaali ja filmi, mis tähendab põhimõtteliselt seda, et mina ja ma usun, et ka väga paljud teised peavad igasugusest sotsiaalelust loobuma, et need kõik vaadatud saaks. Üheks neist filmidest on Martin Freemani zombidraama "Cargo", mis tundub olevat 100% parem sellest, mida on näiteks "Elavad surnud" teinud viimased viis hooaega.

"Cargo" peaosas on "Kääbiku" triloogia ja "Sherlocki" seriaali staar Martin Freeman. Film valmis küll juba 2017. aastal ning linastus ka Adelaide'i ja Londoni filmifestivalidel ning plaanis on veel aprilli linastus Tribeca filmifestivalil, kuid tundub, et ükski suurem levitaja ei tundnud filmi vastu huvi, mistõttu haaras Netflix võimalusest kinni ja laseb selle oma kanalitesse 18. mail.

Filmi režissöörideks on Ben Howling ja Yolanda Ramke, kelle 2013. aastal valminud samanimelisel lühifilmil ka see ka põhineb.

Seotud lood:

Lugu räägib mehest, kes peab pärast oma naise surma viima lapse ohutusse kohta, aga see pole kerge ülesanne, kui maailma on vallutanud zombid.