TREILER | Märulis "Rampage: Purustajad" annab Dwayne Johnson hiiglaslikele loomadele vastu vahtimist


Maailma enimteeniva näitleja Dwayne Johnsoni karjäär ei näita raugemise märke - alles nägime teda "Rannavalves" ja ka üllatavalt heas seikluses "Jumanji: Tere tulemast džunglisse" ning nüüd jõuab ta meieni Midway Gamesi videomängul põhinevas märulis "Rampage: Purustajad", milles mees võitleb hiiglaslike loomadega.

Sünopsis: Ülemaailmne megastaar Dwayne Johnson tuleb ekraanile märuliseiklusega "Rampage: Purustajad", mille toob kinolinale Brad Peyton.

Inimestest eemale hoidev primatoloog David Okoye (Johnson) jagab purunematut sidet äärmiselt intelligentse hõbeselg-gorilla George’iga, kes on sünnist saadik tema hoole all olnud. Kuid viltu läinud geneetiline eksperiment muudab hella inimahvi tohutu suureks märatsevaks koletiseks. Asjad teeb hullemaks avastus, et leidub ka teisi samamoodi muundatud loomi. Kui need äsja loodud alfakiskjad Põhja-Ameerikat tükkideks rebivad ja oma teel kõike hävitavad, teeb Okoye vastumürgi leidmiseks koostööd hea nime kaotanud geeniteadlasega. Ta võitleb sellel pidevalt muutuval lahingutandril nii selleks, et ära hoida ülemaailmne katastroof, kui ka selleks, et päästa hirmuäratavaks olendiks muutunud endine sõber.

Filmis "Rampage: Purustajad" teevad kaasa ka Oscarile kandideerinud Naomie Harris ("Kuuvalgus"), Malin Akerman (telesari "Miljardid"), Jake Lacy (telesari "Tüdrukud"), Joe Manganiello (telesari "Puhas veri") ja Jeffrey Dean Morgan (telesari "Elavad surnud"); ning lisaks ka P. J. Byrne ("Wall Streeti hunt"), Marley Shelton ("Solace"), Breanne Hill ("San Andreas"), Jack Quaid ("Näljamängud: Lahvatab leek") ja Matt Gerald (telesari "Daredevil").

Seotud lood:

Peytoni lavastatud filmi stsenaariumi autorid on Ryan Engle ja Adam Sztykiel ning see põhineb videomängul "Rampage".

"Rampage: Purustajad" alustab Forum Cinemas kinodes 13. aprillil.