TREILER | Marveli parimaks ja kõige naljakamaks hinnatud superkangelasefilm "Thor: Ragnarök"


Kui esimene "Thor" ja teine osa "Thor: Pimeduse maailm" ilmusid, siis võlusid need piisavalt palju publikut, et kujuneda suurteks kassahittideks, aga kriitikute arvamused hakkasid siiski muutuma aina leigemaks. Tundub, et seda hirmu enam pole, et sest kolmas osa "Thor: Ragnarök" on juba saanud niivõrd hea vastukaja osaliseks, et filmi nimetatakse lausa Marveli parimaks.

Sünopsis: Thor (Chris Hemsworth) on kaotanud oma võimsa vasara ning leiab end vangistatuna universumi teises otsas. Võidujooksus ajaga peab ta jõudma tagasi Asgardi, et hoida ära Ragnarok - tema kodumaailma ja kogu Asgardi tsivilisatsiooni hukk. Selleks tuleb võita seninägematu vastane, surmajumalanna Hela (Cate Blanchett), kelle viha aluseks on sügavalt isiklikud põhjused. Esmalt peab aga Thor elama üle gladiaatorite heitluse, kus tema vastas seisab endine liitlane Hulk (Mark Ruffalo).

Kosmilise koomiksiseikluse "Thor: Ragnarök" lavastajaks on uusmeremaalane Taika Waititi ("What We Do in the Shadows", "Hunt for the Wilderpeople"). Osades Chris Hemsworth ("Rush"), Tom Hiddleston ("Öine administraator"), kahekordne Oscari-võitja Cate Blanchett ("Kurb Jasmine"), Idris Elba ("Luther"), Jeff Goldblum ("Grand Budapest hotell"), Tessa Thompson ("Westworld", "Sõda kõigi vastu"), Karl Urban ("Sõrmuste isand"), Mark Ruffalo ("Päevavalgele"), Benedict Cumberbatch ("Sherlock") ja Oscari-võitja Anthony Hopkins ("Voonakeste vaikimine").

Seotud lood:

"Thor: Ragnarök" linastub Forum Cinemas kinodes 27. oktoobril.