TREILER | Netflixi ajalooline seriaal "The Crown" naaseb novembris


17. novembril jõuab Netflixi "The Crown" 3. hooaeg ning seekord kehastab Claire Foy asemel kuningannat 2018. aasta ajaloolise draama "Soosik" ("The Favourite") eest parima naispeaosa Oscari võitnud Olivia Colman. Tobias Menzies kehastab prints Phillipi ning kahele Oscarile kandideerinud ("The King's Speech", "The Wings of the Dove") Helena Bonham Carter asub printsess Margareti rolli. Lugu leiab aset ajavahemikul 1964 - 1976.

Seriaali loojal Peter Morganil ("The Queen", "Frost/Nixon", "The Damned United", "Rush") on plaanid kuue hooaja jaoks ja kuna iga hooaeg vaatleb umbes 10 aasta pikkust aega, siis on plaanis iga kahe hooaja järel näitlejad välja vahetada.

3. hooajas löövad kaasa veel Erin Doherty, Emerald Fennell, Josh O'Connor, Jason Watkins, Charles Dance. Emma Corrin, kes kehastab printsess Dianat ning Gillian Anderson, kes kehastab Margaret Thatcherit, astuvad üles 4. hooajas, mis on juba praegu töös.

Seriaali 1. hooaeg võitis parima draamaseriaali ja parima naispeaosa Kuldgloobused ning esimesed kaks hooaega kogusid Emmy'del veel 26 nominatsiooni.