TREILER: Nicolas Cage on merehädas ajaloolises märuliseikluses "USS Indianapolis: Men of Courage"


TREILER: Nicolas Cage on merehädas ajaloolises märuliseikluses "USS Indianapolis: Men of Courage"
"USS Indianapolis: Men of Courage"Saban Films

Nicolas Cage'i karjäärivalikud on viimaste aastate jooksul olnud pehmelt öeldes kummalised - näitleja on üles astunud mitmetes kriitikute poolt maha tehtud filmides ning mitte ükski nendest pole saanud suurema tähelepanu osaliseks. See kõik võib muutuda, kui linastub "USS Indianapolis: Men of Courage".

USS Indianapolise lugu peaks kõigile tuttav olema - USA mereväe laev suundus salajasele missioonile, et viia Teise maailmasõja ajal tuumapommi osi Tiniani õhuväebaasi. Missioon oli edukas, kuid tagasitulek enam mitte. USS Indianapolist tabasid Jaapani allveelaeva torpeedod - laev läks põhja 12 minutiga, umbes 300 uppus kohe, kuid ülejäänud 900 jäid merele hulpima. Nad surid veepuudusesse, soolavee mürgitusse, kuid kõige kohutavamad olid näljased haid. 900 meest jõudis vette ning nelja päeva pärast õnnestus päästa ainult 317.

See lugu on kõikidele filmihuvilistele tuttav kindlasti Steven Spielbergi kultusfilmist "Lõuad", milles Quint kirjeldab juhtunut oma kogemuse põhjal. Seda stseeni vaadates tekivad siiani külmavärinad.

Nüüd võtab USS Indianapolise õnnetu saatuse ette Nicolas Cage ja režissöör Mario Van Peebles. Filipiinidel linastus film 24 augustil. USA ja muu maailma linastuskuupäevi pole veel kinnitatud.