TREILER | Nõiad hirmutavad "Suspiria" uusversioonis "Viiekümne halli varjundi" staari


Itaalia režissöör Dario Argento on tõeline legend õudusfilmide fännide seas ning tema 1977. aasta filmi "Suspiria" peetakse klassikaks, mis on mõjutanud paljusid teisi autoreid ja muidugi ka tervet horroržanri. Nüüd on filmist valminud uusversioon, mis ei üritagi esialgse versiooni maagiat tabada, sest see on võimatu, mistõttu tehti kultusfilmist pigem oma nägemus.

"Suspiria" režissöör on möödunud aasta filmiga "Kutsu mind oma nimega" ("Call Me by Your Name") parima filmi Oscarile kandideerinud Luca Guadagnino.

Kuulsate Hollywoodi näitlejate Melanie Griffithi ja Don Johnsoni tütar Dakota Johnson pole senini suutnud näidata, et tal oleks mingisugunegi vanematelt päritud anne. Jah, ta on kuulus, sest erootiliste romaanide ekraniseeringud ("Viiskümmend halli varjundit", "Viiskümmend tumedamat varjundit", "Viiskümmend vabastatud varjundit") erutavad väga paljusid.

Muidugi pole "Viiskümmend halli varjundit" ja selle järjed ka head filmid, millega maailmale oma näitlejavõimekust tutvustada. Johnsoni puhul võibki selleks filmiks olla hoopis novembris linastuv "Suspiria" uusversioon.