TREILER | "Nunn" - õudusfilm, mida üksi vaadata ei tasu


"Kurja kutsumise" ("The Conjuring") õudusfilmide universumi viies peatükk on tegelikult eellugu, mis viib meid aastasse 1952 ning näitab, kust pärines "Kurja kutsumise" teises osas peategelasi kimbutanud deemonlik nunn Valak.

Sünopsis: Filmitegija James Wan, kassahittidest õudukate "Kurja kutsumine" ja "Kurja kutsumine 2" lavastaja, uurib oma uue filmiga "Nunn" veel ühte selle maailma tumedat nurka. Corin Hardy ("The Hallow") lavastatud uue hirmutekitaja produtsendid on Wan ise ja Peter Safran, kes produtseeris ka kõik "Kurja kutsumise" filmid.

Kui noor nunn Rumeenia kloostris endalt elu võtab, saadetakse Vatikani käsul asja uurima sünge minevikuga preester ja peatselt viimseid tõotusi andev noviits. Koos paljastavad nad ordu ebapüha saladuse. Riskides mitte ainult oma elude, vaid ka usu ja hingedega, astuvad nad vastu pahatahtlikule jõule, kes on võtnud sama deemonliku nunna kuju, kes hirmutas publikut juba „Kurja kutsumise“ teises osas, ning kloostrist saab lahinguväli elavate ja neetute vahel.

"Nunnas" teevad kaasa Oscarile kandideerinud Demian Bichir ("Parem elu") isa Burke’i rollis, Taissa Farmiga (telesari "Ameerika õudukas") õde Irene’i rollis ja Jonas Bloquet ("Elle") kohaliku külaelaniku Frenchie rollis.

Seotud lood:

Charlotte Hope ("Troonide mäng“) astub üles õde Victoria rollis, Ingrid Bisu ("Toni Erdmann") õde Oana rollis, ning Bonnie Aarons, kes kordab oma filmi "Kurja kutsumine 2" rolli filmi antagonistina.

"Nunn" alustab kinodes 7. septembril.