TREILER | "Oceani 8" viib meeste asemel naised sajandi röövi korraldama


Esimese "Näljamängude" ("The Hunger Games") režissöör Gary Ross toob tagasi Steven Soderberghi "Oceani" filmiseeria ("Oceani 11 - kõrged panused", "Oceani kaksteist" ja "Oceani kolmteist"), kuid seekord on tehtud kannapööre, sest senised meespeaosalised asendati kõik naiste vastu välja.

Brad Pitti, George Clooney, Matt Damoni ja paljude teiste asemel asuvad Sandra Bullock, Cate Blanchett, Sarah Paulson, Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling ja Awkwafina suurt röövi korraldama.

Film hakkab kandma pealkirja "Oceani 8" ("Ocean's 8"), millega muidugi vihjatakse, et senise üheteistkümne asjaosalise asemel võtab seekordsest suurest röövist osa hoopis kaheksa.

Tegemist pole mitte ainult uusversiooniga, vaid ka värske nägemusega, kuigi Gary Ross on kinnitanud, et tal pole plaanis muuta seeria varasema režissööri Steven Soderberghi senist stiili. Mehed on omavahel arutanud, mis pani algse seeria tiksuma ning mis töötas ja mis mitte. "Ocean's 8" jääb truuks algsele seeriale, aga samas toob piisavalt palju uuendusi, et mõjuda taaskord värskelt.

Seotud lood:

"Oceani 8" linastub 15. juunil.