TREILER | "Pahad poisid 3" kinnitab taaskord üle, et Will Smith ja Martin Lawrence moodustavad tõeliselt plahvatusohtliku duo


Sony toodetud "Bad Boys for Life" või siis "Pahad poisid 3" jõuab kinodesse järgmisel aastal Seeria staarid Will Smith ja Martin Lawrence naasevad ka seekord peaosadesse, kuigi senine režissöör Michael Bay lavastajatoolis enam ei istu, sest selle said endale Belgia duo Adil El Arbi ja Bilall Fallah, kes toovad meieni tulevikus ka Eddie Murphy "Beverly Hillsi võmmi" seeria neljanda osa.

Michael Bay alustatud "Pahade poiste" seeria ("Bad Boys", "Bad Boys II") staarid Will Smith ja Martin Lawrence naasevad Mike Lowrey ja Marcus Burnetti rollidesse, kelle omavahelist keemiat väljendab suurepäraselt allolev klipp teisest osast.

Teistes osades on Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Paola Núñez, Nicky Jam ja Joe Pantoliano.

Seeria kolmandat osa ei lavasta enam Michael Bay, sest ta on hõivatud Netflixile 150 miljonit dollari maksma läinud märuli "Six Underground" lõpetamisega ja Sony jaoks "Black 5" nime kandva põneviku ette valmistamisega.

Esimene "Pahad poisid" linastus 1995. aastal ning teine osa "Pahad poisid II" jõudis kinodesse 8 aastat hiljem. Mõlemad filmid olid kassaedu arvestades väga edukad, kuigi kumbki polnud kriitiliselt just väga kõrges hinnas.

Esimene osa teenis 144 miljonit dollarit ja teine 273 miljonit dollarit. Need olid Will Smithi ja Martin Lawrence'i jaoks esimesed hittfilmid.

Seotud lood:

"Pahad poisid 3" linastub Eesti kinodes 17. jaanuaril.