TREILER | "Paipoisid" on eriti ropp komöödia laste seiklustest, mida ei tohiks vaadata ükski laps


"Paipoiste" ("Good Boys") taga seisavad produtsendid Evan Goldberg ja Seth Rogen, kelle ühise töö viljana on sündinud komöödiad nagu "Superbad", "Pineapple Express", "This Is the End" ja "The Interview". Mõlemad olid ka 2016. aasta eriti ropu animatsiooni "Vorstipidu" ("Sausage Party") produtsendid. Filmi režissöörid on USA "The Office" jaoks episoode kirjutanud ja lavastanud Lee Eisenberg ja Gene Stupnitsky.

Sünopsis: Saanud kutse oma esimesele musitamispeole, on 12-aastane Max (Jacob Tremblay) endast väljas, kuna musitamise osas puuduvad tal igasugused kogemused. Koos parimate sõprade Thor’i (Brady Noon) ja Lucasega (Keith L. Williams) otsustavad poisid vastavaid teadmisi hankida Maxi isa kalli drooni abil (mida tal on absoluutselt keelatud näppida) luurates naabermaja armunud paari järel.

Muidugi väljuvad asjad kontrolli alt ja udupeen lennuriist sõidetakse sodiks. Et õigeks ajaks isa mänguasi salaja uuega asendada, tekib poistel uus plaan, mis tingib terve seeria väga halbu otsuseid. Muuhulgas pannaks koolist poppi, varastatakse kogemata narkotsi, peetakse ühikas paint-balli lahingut ja põgenetakse nii politseinike kui endast tunduvalt vanemate maruvihaste teismeliste plikade eest.

Peaosas astub üles hetke hinnatumaid lapsnäitlejaid Jacob Tremblay (“Väike ime”, “Kiskja”, “The Room”). Teistes osades Will Forte, Molly Gordon, Lil Rel Howery ja Millie Davis.

"Paipoisid" alustab Forum Cinemas kinodes 23. augustil.