TREILER | Pärast dokumentaalfilmi "Leaving Neverland" on raske Michael Jacksonit sama pilguga vaadata


Kui Dan Reedi dokumentaalfilm "Leaving Neverland" Sundance'i filmifestivalil linastus, siis saatsid seda protestid ja väga laialdane meediakajastus, kus ühelt poolt nimetati filmi lõplikuks kinnituseks, et Michael Jackson tõesti kasutas lapsi seksuaalselt ära ning teiselt poolt nimetati seda valedest kubisevaks sensatsiooniliseks katseks Jacksoni nime mustata. Film jõuab HBO kanalisse märtsi alguses ja nüüd on ilmunud ka esimene treiler.

Maailma ühe tuntuma ja armastatuma artistiga käisid tema elu ajal kaasas räiged süüdistused, mis pole vaibunud ka pärast tema surma. Tänavusel Sundance’i filmifestivalil jõudis vaatajate ette värske dokumentaalfilm, mis taaskord süüdistab popikuningat noorte poiste pilastamises.

“Oma kuulsuse tipphetkel alustas Michael Jackson pikaaegseid suhteid kahe poisi (vanustes 7 ja 10) ning nende peredega,” seisab filmi sünopsises. “Nüüdseks 30ndates mehed räägivad loo sellest, kuidas Jackson neid seksuaalselt ahistas ja kuidas nad sellega aastad hiljem leppisid.”

Filmi lavastajaks ja produtsendiks on Dan Reed. Tema kaheosaline teos “Leaving Neverland”, mis on saanud nime muusiku kuulsa California rantšo järgi, kestab kokku 223 minutit.